0
0
0

Вишивка хрестиком

Набір для вишивки хрестиком в інтернет-магазині Берегиня

Вишивка хрестиком є найпопулярнішим видом рукоділля для людей з усього світу. Різні техніки вишивки допомагають створювати справжні витвори мистецтва: рушники, ікони, аксесуари, картини. У далекі часи візерунки вишиті хрестиком були правом багатих, а сьогодні набори для вишивання хрестом може купити будь-яка рукодільниця. В інтернет-магазині Берегиня вам пропонується великий вибір наборів для вишивки нитками. Наш сайт дає можливість вибрати і купити набори для вишивки нитками в техніці хрестиком, різних виробників за низькою ціною. Купуючи у нас набори ви отримуєте набори з авторськими схемами, якісної канвою і яскравими нитками різних кольорів і відтінків.

Вишивка хрестом: каталог наборів для вишивання хрестиком.

Купуючи готовий набір для вишивки хрестиком в інтернет-магазині Берегиня, ви отримаєте можливість відразу приступити до створення своєї вишивки. Набори для вишивки хрестиком, які представлені в каталозі інтернет-магазину, укомплектовані:
  • канвою від лідерів світового виробництва. Канва це спеціальна тканина, нитки якої створюють квадрати з отворами. На такій канві легше вважати хрестики-стібки і зручніше вишивати.
  • натуральним і синтетичним муліне. Ці нитки мають широку гаму кольорів та доступну ціну.
  • високоякісними голками для вишивання. Голки для вишивки можуть бути різних розмірів, це залежить від типу канви і муліне.
  • детальною інструкцією для вишивки.

Купити набір для вишивки хрестом недорого

Перед тим як купити набір для вишивки хрестом в інтернет-магазині Берегиня, необхідно визначитися з тематикою вишитої хрестом картини. У нашому інтернет-магазині представлена велика кількість наборів із сюжетами для вишивки нитками: абстракція, чарівні персонажі, діти для дітей, тваринний світ, люди і портрети, натюрморти, листівки, магніти, пейзаж, подушки, різне, релігія і ікони, транспорт, квіти і багато різне.
Інтернет-магазин Берегиня докладає багато зусиль для розширення асортименту наборів від різних виробників, та пропонує величезну кількість наборів для вишивки хрестом. Використовуючи при вишивці хрестом набори для вишивки нитками ви отримаєте багато задоволення і заощадите час. Також 100% отримаєте в кінці виріб високої якості за умови використання готового набору.

Комплектація наборів для вишивки хрестиком

Упаковка наборів для вишивки хрестиком зроблена так, що б рукодільниця могла прочитати всю необхідну інформацію про набір і оцінити тип тканини для вишивання, нитки і т.п. Для майстринь які тільки починають освоювати техніку вишивки хрестом не потрібно починати вишивати з дрібних і щільних хрестиків. Оптимальний розмір тканини для вишивки це канва номер 14. У канві такого маркування найбільш часто використовують виробники при комплектації своїх наборів. Не останню роль при вишиванні хрестом грають нитки. Кращими для вишивки хрестом вважаються французьке муліне DMC, німецькі нитки Madeira, британські Anchor, китайське муліне СХС, і т.д. У наборах для початківців, не складних наборах, кількість кольорів муліне зазвичай не перевищує двадцяти різних кольорів. У вишивці не останню роль відіграє і якість голок для вишивання. Голка повинна мати великий отвір вушка, щоб зручніше було протягувати нитку. Краще, коли набір для вишивки укомплектований запасною голкою. Взагалі будь-який рукодільниці потрібно мати окремий комплект голок і інших аксесуарів для вишивання (ножиці, пристрій для заведення ниток, ножиці з тонкими кінчиками або інструмент для розпорювання).
Відгуки
Нові набори для вишивання бісер
Ще більше наборів. Ще яскравіші картини!
Дивитись усе
Нові набори для вишивання бісер
Великий вибір наборів для вишивання хрестиком
Оригінальна вишивка хрестиком. Яскраві вишиті картини!
Дивитись усе
Великий вибір наборів для вишивання хрестиком