0
0
0

З чим носити вишиванку?

З чим носити вишиванку?

Зміст статті:

1. Що це таке вишиванка?
2. Як правильно і стильно носити вишиванку?
3. Як правильно і стильно носити вишиванку?

Що це таке вишиванка?

Вишиванка - це етнічна українська одяг, яка раніше була у кожного українця. Вишиванки або більш правильно вишиванки є одяг зведеного крою яка вишита вручну нитками або бісером. Вишиванка як предмет одягу виник в стародавні часи у арійських народів. За часів окупації України вона була під забороною і стала забуватися народом України. З отриманням Україною незалежності одяг з вишитими елементами отримала нове дихання, в сучасній Україні цей тип одягу знову в тренді. Для щоб вишиванка мала стильний вигляд, треба вміти комбінувати її з іншими елементами одягу.

Фото 1. Українська Вишиванка

Як правильно вибрати вишиванку?

Перш за все треба приділити свою увагу такої інформації:

- базовим кольором вишиванки завжди був білий колір. Сорочки білого кольору символізують чистоту, вишиванка білого кольору змінить ваш образ і зробить його легким і романтичним. Часто можна зустріти бежеві або сірі кольори вишиванок, які пов'язують сучасність зі старими часами. Чорні вишиванки в усі часи символізували мудрість людини який її одягав, в сучасній моді чорна тканина добре буде поєднується з нитками вишивки червоного та блакитного кольорів.

Фото 2. Чорна Вишиванка

- можна виділити три базових малюнка вишивки: рослинні малюнки вишивки, анімалістичні та геометричні малюнки вишивки. Рослинні принти більше підійду для дівчат, такі візерунки прекрасно доповнять жіночний образ. Анімалістичні малюнки з зображеннями представників тваринного світу зроблять вас цікавими і яскравими. Геометричні принти можна комбінувати з будь-яким стилем, так як геометрична вишивка універсальна.

Фото 3. Рослинний малюнок вишиванки

- при покупці вишиванки пам'ятайте, що вона не повинна облягати. При покупці вишиванок необхідно купувати сорочки на розмір більше рідного розміру. Весь одяг з вишивкою - це одяг вільного крою в більшості випадків.

- класичний фасон вишиванки не єдиний варіант пошиття. Можливі такі варіанти як вишиті сукні, вишиті туніки також можливі вишиті костюми. Для крою вишиванок можливі як прямі так і приталений моделі. Якщо потрібно звузити силует, то необхідно вибрати прямий крій. Для візуального збільшення плечей - вибирайте фасон трапеція. Для того щоб привернути увагу до талії, і грудей шийте приталенную модель.

Фото 4. Вишиті сукні

- коли не сильно жарко і не холодно краще одягати сорочки з льону та бавовни, ці тканини також є традиційними для одягу з елементами вишивки. Коли сильно жарко краще надягати вишиванки пошиті з легких тканин.

Як правильно і стильно носити вишиванку?

Пропонуємо вам нестандартні рішення для тих хто в тренді:

- вишиванка разом зі спідницею має жіночний і романтичний вид. Для даної композиції найкращим вибором буде довга спідниця в підлогу і заправлена ​​блузка. Так само цікавим варіантом буде спідниця з покриємо сонце довжиною вище колін. Для створення оригінального лука потрібно одягнути спідницю фасону олівець.

Фото 5. Вишиванка та спідниця

- поєднання вишиванки і джинсів найкраще буде зітреться на любителях стилю casual. Під вишиту блузку краще надягти прямі брюки або вузькі джинси. Вишиту сорочку можна одягати як поверх джинсів, так і носити заправленої в штани.

Фото 6. Вишиванка та джинси

- штани вільного крою матимуть свіжий і легкий вид разом з вишиванкою. Для створення елегантного образу потрібно одягати вишиванку і брюки-дудочки.

Фото 7. Вишиванка і брюки

- дуже добре поєднуються діловий костюм і вишиванка. При цьому дуже важливо вибрати вишиванку з абстрактним малюнком вишивки. Таку вишиванку потрібно носити з брюками, спідницею і при необхідності необхідно одягнути піджак.

Фото 8. Діловий костюм та вишиванка

- вишита туніка добре виглядає з довгими легінсами пошитими з щільної тканини темних кольорів.

Фото 9. Вишита туніка

- в теплий період року комплект легкої вишиванки і котонові шортів буде доречний.

Фото 10. Вишиванка з шортами

- в холодний період року на вишиванку можна накинути теплу жилетку.

- використовуйте з вишиванкою велика кількість аксесуарів і прикрас.

Фото 11. Вишиванка та прикраси

В інтернет-магазині вишивки і рукоділля Берегиня представлена величезна кількість вишиванок як для жінок так і для чоловіків.

вишиванки

Коментарі