0
0
0

Тканини для вишивання

Канва - тканина для вишивки та її призначення

На сьогоднішній день найбільш популярним видом рукоділля є вишивка. Для того, що б процес вишивки приносив тільки задоволення, необхідно під час роботи використовувати якісні матеріали та аксесуари. При вишиванні нитками в техніці хрестом необхідні яскраві і стійкі до прання нитки, гострі сталеві голки і грамотно підібране полотно для роботи. Умільці з досвідом не тільки підберуть полотно для вишивки, а й без особливих труднощів проведуть розрахунок необхідних розмірів канви по хрестиками.
Для того, щоб вишиті картини нитками, бісером або стрічками мали гарний зовнішній вигляд, були гладкими і рівними, а під час вишивання не з'являвся дефекти, необхідно використовувати спеціальні тканини. Канва є загальною назвою полотен, які використовуються при вишиванні. Більш просунуті вишивальниці використовують термін "канва" для позначення тканин з спеціальним переплетенням ниток який забезпечують правильне формування малюнка вишивки. При використанні спеціальної основи в процесі вишивання, ви сильно спростите собі роботу. Завдяки тканини для вишивки, мінімізується ймовірність виникнення помилок. Також канва для вишивання хрестиком і бісером, за рахунок особливого переплетення, підвищить загальний рівень вишитій картини.

Види тканин для вишивання і їх особливості

У наш час проводиться велика кількість різних видів тканин для вишивання. Канва відрізняється за складом полотна, кольором і розміром клітинок полотна:
  • Аіда найпопулярніший різновид з тканин для вишивання. В основному тканини для вишивання виготовляються з натуральної бавовни. Для додання тканини декоративного зовнішнього вигляду до волокон бавовни додають різні домішки. Аїда зручна у використанні, і тому її використовують початківці умільці;
  • канва рівномірного плетіння є в наявності у рукодільниць зі стажем. Вона може мати різні склади: бавовна, льон або суміш бавовни з синтетикою. Даний вид тканин можна використовувати при частковій вишивці. Полотно буде фоном для вишивки, а різниця зошитах і не зошитах фрагментів додасть вишитій картині надзвичайної вид з елементами 3D;
  • страмін складається з щільних ниток і великих квадратів, на ньому зручно вишивати подушки або інші вироби декору з використанням вовняних ниток. Вишита робота на страмін буде об'ємною і м'якою;- пластикова канва використовується при виготовленні предметів декору. Основною особливістю цієї канви є її жорсткість, зручністю в роботі і простота в догляді. Пластикова канва стирається без будь-яких наслідків для малюнка вишивки.
Відгуки
Наталя
Наталя
15.09.2020
Набір для вишивки нитками на канві з фоновим зображенням Нова Слобода СВ1102 Вінтажна розкіш
Набір для вишивки нитками на канві з фоновим зображенням Нова Слобода СВ1102 Вінтажна розкіш
Я вишиваю зараз такі рози, дуже гарно виходить. Набір СУПЕР!!!!..
Нові набори для вишивання бісер
Ще більше наборів. Ще яскравіші картини!
Дивитись усе
Нові набори для вишивання бісер
Великий вибір наборів для вишивання хрестиком
Оригінальна вишивка хрестиком. Яскраві вишиті картини!
Дивитись усе
Великий вибір наборів для вишивання хрестиком