Оплата та Доставка

Шановні покупці!

Після оформлення замовлення в інтернет магазині вишивки та рукоділля "Берегеня" на вказану Вами електронну пошту прийде лист в якому вказано номер замовлення. В цей час наші менеджери перевіряють наявність товару на складі та формують рахунок на оплату. Протягом 12 годин, після оформелення замовлення на сайті, на вказану Вами електронну пошту приходить рахунок на оплату. Тільки після отримання на електронну пошту повідомлення з рахунком на оплату та підтвердженням наявності товару в наявності, можете оплачувати Ваше замовлення. Реквізити для оплати будуть також написані в цьому листі.

Замовлений Вами товар бронюється на строк 2 дні, після закінчення зазначеного строку замовлення буде розформовано. Відправка товару здійснюється протягом 2-6 робочих днів після надходження коштів на розрахунковий рахунок. Після відправки замовлення на Вашу електронну пошту прийде лист з номером відправки. З допомогою номеру Ви завжди зможете відстежити вашу посилку.

Оплата.

1. Банківським переказом за допомогою будь-якої зручної для Вас системи (Золотая Корона, PtivatMoney, Мигом, Western Union або Колибри від Ощадбанку Росії). У цьому випадку комісія банку становить 1-3% від вартості замовлення. Точний розмір Ви зможете дізнатися у своєму відділенні банку.

2. За допомогою будь-якої зручної для Вас платіжної системи (наприклад: Western Union, Money Gram, Contact та інші). Точний розмір комісії Ви зможете дізнатися у своєму відділенні банку.

3. У будь-якому відділенні Приватбанку або через термінал Приватбанк можна оплатити товари нашого магазину поповнивши карту "Приватбанк". Реквізити картки ми відправляємо по SMS на Ваш номер мобільного телефону або електронну пошту. Після цього необхідно у відділенні Приватбанку вказати номер нашої картки П.І.Б. одержувача та суму переказу. Оплата відбудеться миттєво. Після оплати замовлення обов'язково повідомте нам про факт оплати. У повідомленні вкажіть дату і суму оплати, номер замовлення, П.І.Б..

4. Мінімальна вартість замовлення в магазині складає - 100 грн..

Доставка.

Доставка по України:

1. Доставка кур'єром здійснюється в обумовлений з Вами час і тільки в межах міста Вінниця. Вартість доставки при сумі замовлення до 500 грн. складає 20 грн., а при сумі замовлення понад 500 грн. доставка безкоштовна.


2. Безкоштовна доставка по Україні при вартості замовлення більше 1000 грн, будь-яким нижче вказаним способом.

3. Доставка Укрпоштою є найбільш поширеним варіантом, оскільки відділення Укрпошти є в кожному місті та селі. Послуги з доставки Укрпоштою по території України становлять 20 грн. і не залежать від області доставки, маси і вартості замовлення. Приблизний термін доставки товарів по Україні - від 1 до 5 днів після відправки.. Приблизний термін доставки товарів по Україні - від 1 до 5 днів після відправлення.

4. Доставка службою "Нова пошта" здійснюється за умови наявності у Вашому місті відділення "Нової пошти". Адреси відділень http://novaposhta.ua/frontend/brunchoffices. В замовленні ви вказуєте з якого складу Вам буде зручніше забрати замовлення. Після відвантаження товару ми надсилаємо Вам повідомлення з номером декларації на отримання вантажу. Замовлений товар буде у Вас протягом 1-2 днів. Також в служби "Нова пошта" є кур'єрська доставка на дім. Тарифи "Нової пошти" на вантажоперевезення http://novaposhta.ua/pricelists/ua.

5. Доставка службою "інТайм" здійснюється за умови наявності у Вашому місті представництва "інТайм". Адреси представництв  http://www.intime.ua/representations/r11/. Після відвантаження товару ми надсилаємо Вам повідомлення з номером декларації на отримання вантажу. Замовлений товар буде у Вас протягом 1-2 днів. Тарифи "інТайм" на перевезення http://www.intime.ua/txt/75/.

6. Доставка службою "Автолюкс" здійснюється за умови наявності у Вашому місті представництва "Автолюкс". Адреси представництв  http://www.intime.ua/representations/r11/. Після відвантаження товару ми надсилаємо Вам повідомлення з номером декларації на отримання вантажу. Замовлений товар буде у Вас протягом 1-2 днів. Розрахувати вартість перевезення можна тут http://www.autolux.ua/Kalkulyator_stoimosti.

7. Доставка транспортною компанією "САТ" здійснюється за умови наявності у Вашому місті регіонального представництва "САТ". Адреси представництв  http://www.sat.ua/new/ru/about/regions/. Після відвантаження товару ми надсилаємо Вам повідомлення з номером декларації на отримання вантажу. Замовлений товар буде у Вас протягом 1-2 днів. Тарифи на перевезення http://www.sat.ua/new/ru/services/.

Міжнародна доставка будь-яким нижче вказаним способом.

1. Доставку за допомогою Укрпошти Авіа ми здійснюємо доставку тільки по передоплаті. Накладений платіж при зарубіжних відправленнях не передбачений. Приблизний термін доставки товарів за кордон - від 7 до 30 днів після відправки. Тарифи Укрпошти на пересилання http://ukrposhta.ua/dostaviti/posilku/tarifi.

2. Можлива доставка міжнародними компаніями експрес доставки DHL, UPS, FedEX, TNT та іншими за окремою домовленістю.

УВАГА! Вартість міжнародної доставки не включає можливі збори, мита, ПДВ, послуги брокера, зберігання на складі та інші платежі на території Покупця.