Чим корисна вишивка бісером?

Повідомлення від green1976 08.01.2019 0 Коментар (і)

Зміст статті:
1. Вишивка бісером в історії рукоділля
2. Оздоровчий ефект від вишивки бісером
3. Вишивка бісером як додатковий заробіток
4. Який вид рукоділля вибрати?

Вишивка бісером в історії рукоділля

Вишивка бісером в усі часи було основним заняттям дівчат і жінок вищого прошарку суспільства. В даний час даний вид рукоділля повертає свою актуальність і стає справжнім трендом. Відомі світові психологи стверджують, що зростання популярності вишивки бісером є важливим природним процесом дозволяє жінкам зберігати свою жіночність. Адже заняття жінками чисто чоловічими видами діяльності руйнує їх внутрішній світ і перетворює в чоловіків. Вишивка бісером та інші види рукоділля активують права півкуля мозку, яка відповідає за творчу, нелогічне, жіночну частина свідомості людини. Саме тому все більше сучасних і незалежних жінок починають вишивати бісером, вишивати нитками в спробі стати більш жіночними і бажаними.

Фото 1. Історія вишивки бісером

вгору

Оздоровчий ефект від вишивки бісером

Під час досліджень незалежних експертів було зафіксовано, що дрібні рухи руками, такі як вишивання стимулюють роботу гіпоталамо-гіпофізарної системи, яка відповідає за вироблення естрогену в жіночому організмі. Вишиваючи бісером Ви отримуєте потужний оздоровчий ефект, і необов'язково вишивати тільки жінкам. Даний вид рукоділля підходить і для чоловіків. Вишивка бісером не зовсім традиційної для чоловіків, але даний вид рукоділля допоможе стати більш терплячими, знайти внутрішню рівновагу і спокій. Вишивка бісером є корисним доповненням при медичних терапії та шлях до якісного життя.

Фото 2. Здоров'я та вишивка бісером

вгору

Вишивка бісером як додатковий заробіток

Заняття вишивкою може стати як улюбленою справою, так і приносити додатковий дохід. Можливо з часом додатковий дохід стане основним. В ідеальні було б, коли Ваше хобі стало Вашою роботою. Справжнє щастя - це коли Ви займатися улюбленою справою і отримуєте за це гроші! Згодом, набувши певного досвіду, Ви зможете стати навчати вишиванню інших і проводити власні майстер-класи. Такий вид рукоділля як вишивка бісером дає можливість Вам досягти нових висот і змінити своє життя на краще!

Фото 3. Вишивка бісером та заробіток

вгору

Який вид рукоділля вибрати?

Кращий спосіб вибрати - це спробувати різні види рукоділля. Всім початківцям і професіоналам можна спробувати себе і в вишивці бісером, вишивка хрестиком, вишивка одягу та інших видах рукоділля. Зайдіть на сторінку інтернет-магазину вишивки і рукоділля Берегиня і виберіть напрямок рукоділля який Вам ближче. В інтернет-магазині www.beregynya.org переставлено надзвичайно широкий спектр видів рукоділля.

вгору

Залишити коментар