Вишивка хрестиком

Показати:
Сортування:
Вишивка хрестиком

Набори для вишивки хрестиком в інтернет-магазині Берегиня.

Вишивка хрестиком є найпопулярнішим видом рукоділля для людей з усього світу. Різні техніки вишивки допомагають створювати справжні витвори мистецтва: рушники, ікони, аксесуари, картини. У далекі часи візерунки вишиті хрестиком були правом багатих, а сьогодні набори для вишивання хрестом може купити будь-яка рукодільниця.

В інтернет-магазині Берегиня вам пропонується великий вибір наборів для вишивки хрестиком. Наш сайт дає можливість вибрати і купити набори для вишивки хрестиком, різних виробників за низькою ціною. Купуючи у нас набори ви отримуєте набори з авторськими схемами, якісної канвою і яскравими нитками різних кольорів і відтінків.

Вишивка хрестом: каталог наборів для вишивання.

Купуючи готовий набір для вишивки хрестиком в інтернет-магазині Берегиня, ви отримаєте можливість відразу приступити до створення своєї вишивки. Набори для вишивки хрестиком, які представлені в каталозі інтернет-магазину, укомплектовані:

1. Канвою від лідерів світового виробництва. Канва це спеціальна тканина, нитки якої створюють квадрати з отворами. На такій канві легше вважати хрестики-стібки і зручніше вишивати.

2. Натуральним і синтетичним муліне. Ці нитки мають широку гаму кольорів та доступну ціну.

3. Високоякісними голками для вишивання. Голки для вишивки можуть бути різних розмірів, це залежить від типу канви і муліне.

4. Детальною інструкцією для вишивки.

Купити набір для вишивки хрестом недорого.

Перед тим як купити набір для вишивки хрестом в інтернет-магазині Берегиня, необхідно визначитися з тематикою вишитої хрестом картини. У нашому інтернет-магазині представлена велика кількість сюжетів для вишивки хрестом: абстракція, чарівні персонажі, діти для дітей, тваринний світ, люди і портрети, натюрморти, листівки, магніти, пейзаж, подушки, Різне, Релігія і ікони, транспорт, квіти і багато різне.

Інтернет-магазин Берегиня докладає багато зусиль для розширення асортименту, та пропонує величезну кількість наборів для вишивки хрестом. Використовуючи при вишивці хрестом наборів для вишивки нитками ви отримаєте багато задоволення і заощадите час. Також 100% отримаєте в кінці виріб високої якості.