Набори для вишивки бісером

Показати:
Сортування:

Заготівка для вишивання нитками Чарівна країна FLH-016

Опис: Заготівка для вишивання нитками Чарівна краї..

60.00грн. 51.00грн.

Набори для вишивки бісером

Набори для вишивання бісером

Вишивати бісером людство почало більше ніж шість тисяч років тому. Якщо раніше вона вважалася дуже дорогим захопленням і була доступна тільки вельможам, то зараз навчитися цьому виду хендмейд може кожен. Досить купити набір для вишивання бісером і відірватися від вишивки буде важко. На ваших очах шматочок тканини буде перетворюватися в блискучий твір мистецтва.

Що входить в набір?

Готовий набір для вишивки бісером допомагає заощадити час на пошук потрібного бісеру. Він включає:
  • полотно з нанесеним принтом;
  • бісер виробництва Чехії або Японії;
  • нитки для вишивання;
  • символьна схема для вишивання.
Комплекти бувають з частковою та повним зашиванням, від цього буде залежати вартість, також існують набори з готовою рамкою для оформлення.

В чому переваги набору для вишивки бісером?

Спочатку може здатися, що купувати окремо схему для вишивки бісером вигідніше. Вона, дійсно коштує дешевше, але слід врахувати, що потрібно ще додатково купувати бісер і нитки. Не завжди в наявності може бути відповідний відтінок, доведеться чекати надходження товару.В набір для вишивки входить потрібну кількість бісерин, а якщо купувати все окремо, то у Вас будуть накопичуватися невеликі надлишки бісеру, які, можливо, будуть роками лежати без діла.
Готовий набір комплектується тільки якісним чеським і японським бісером, це позбавляє від спокуси купити дешевий китайський бісер, а потім нарікати на даремно витрачений час і сили. Китайський бісер ні в якому разі не підходить для вишивки і складного плетіння.

Де можна купити готовий набір?

Набори для вишивки бісером продаються в магазинах тканин і фурнітури, в відділах для рукоділля великих торгових центрів і в інших місцях. Щоб не втрачати час в пошуках бажаного малюнка, можна замовити його в інтернет магазині. Інтернет магазин вишивки і рукоділля Берегиня готовий запропонувати безліч товарів, в тому числі величезний вибір наборів для вишивки бісером.
Тут ви можете знайти зображення на безліч тем:Додатково до Вашої уваги пропонуємо широкий вибір кращого чеського бісеру від виробника PRECIOSA, схеми для вишивки бісером, бісерні нитки та інші товари для рукоділля. Зробивши замовлення на сайті, Ви вже через кілька днів зможете забрати покупку і з задоволенням приступати до створення чергового шедевру.